تبلیغات
همه چی - دانلود پنج مقاله آموزشی در ارتباط با ” سکس و زناشویی”

دانلود پنج مقاله آموزشی در ارتباط با ” سکس و زناشویی”

چهارشنبه 7 مرداد 1388 08:52 ق.ظ

نویسنده : س س
ارسال شده در: دانلود ،

amuzesh.jpg

شاید شما هم تاکنون این خبر تامل برانگیز  را شنیده باشید که بر اساس آمارهای غیررسمی منتشر شده علت اصلی ۵۰ درصد طلاق های صورت گرفته در ایران عدم برآورده شدن ” نیاز های جنسی و عاطفی “  زن یا شوهر و یا هردو است !!. اگر این آمار صحت داشته باشد ( که من حدس میزنم داشته باشد )باید این واقعیت تلخ را قبول کنیم که بحران عاطفی  عمیق بر روابط زناشویی  زوجهای ایرانی سایه افکنده است که متاسفانه در خیلی از موارد صبر و طاقت طرفین تمام شده و منجر به طلاق و فرو پاشی بنیان خانواده ها می گردد.اما علت چیست؟

متاسفانه باید بپذیریم که رسوب برخی اعتقادات مذهبی بیجا  و همچنین تاحدودی ” حیا و نجابت ” بیش از اندازه و خارج از عرف ما ایرانیها مانع از این شده است تا دختران و پسران نه تنها در خانواده بلکه در مدرسه و همچنین در رسانه های عمومی از قبیل تلویزیون رادیو کتاب و … از یک آموزش صحیح در این باره محروم شوند.( من همین جا در یک پرانتز نسبتا طولانی عرض کنم که دو صفت پسندیده مذکور در ذات و فرهنگ ایرانی جا دارد و  خدمت دوستانی که سعی میکنند تا اینگونه صفات و صفات پسندیده دیگر را به  دین اسلام ربط بدهند و اسلام را احیا کننده این صفات بدانند  عرض کنم که با نگاهی به تاریخ ایران مشخص می شود که زنان و مردان ایرانی از دوره های قدیم هم این حیا و نجابت را داشته اند. هرودوت پدر تاریخ نویسی یونان در کتبی که از تاریخ ایران از او به جا مانده است در جایی از اینکه مردان و زنان ایرانی بر خلاف یونانیان و رومیان بدن خود را کاملا می پوشاندند با تعجب فروان یاد میکند. اما باور کنید که افراط و تفریط و مبتذل کردن هر چیزی حتی اگر  امری پسندیده و نیکو باشد در نهایت به بروز مشکلات و نابسامانیهایی خواهد انجامید)

حتی در همین دوران که به مقدار قابل توجهی  آن اعتقادات بیجا کمرنگ شده است متاسفانه شاهدیم که در امر آموزش و اطلاع رسانی درباره بیماری خطرناکی همچون ایدز چه پنهان کاری ها و ملاحظات نابجایی صورت میگیرد. هنوز که هنوز است علت اصلی ابتلا به بیماری ایدز را استفاده از سرنگ مشترک در بین معتادان تزریقی اعلام میکنند!! در صورتی که همگان میدانند علت اصلی چیزی نیست جز روابط جنسی  در بین جوانان و عدم اطلاع رسانی و آموزش در این زمینه.( اینکه چرا در طول سالیان اخیر اینگونه روابط بی ضابطه و پنهانی افزایش پیدا کرده است خود حدیثی مفصل است که در اینجا امکان پرداختن به آن نیست).و همین عدم آموزش سبب میشود که دختر خانمی که در یک مصاحبه با یکی از شبکه های رادیوی وطنی شرکت کرده بود  اینطور فکر کند که قرص های ضد بارداری مانع از مبتلا شدن ایشان به بیماری خطرناک ایدز میشود!! 

خوشبختانه با ورود تکنولوژیهای جدید همچون  اینترنت در سالیان اخیر  نسل کنونی کمتر با مشکل  خلاء اطلاع رسانی که از طرف حکومت  در این زمینه ها ایجاد شده است مواجه است.

این وبلاگ نیز سعی خواهد کرد تا در حد توان و بضاعت خود در این زمینه اطلاع رسانی کند( خوشبختانه  تعداد وبلاگ ها و سایتهای مفیدی که در این زمینه اقدام به انتشار مطالب آموزشی و مفید می کنند کم نیست)

لینک زیر حاوی ۵ مقاله آموزشی و آمیزشی !!! در همین زمینه است که امیدوارم مفید واقع شود.

دانلود کنید
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 7 مرداد 1388 10:01 ق.ظ